+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

czarter ANTILA 27 mazury i giżycko

Rekreacyjny jacht żaglowy, zdolny zakwaterować ośmioosobową załogę

Czarter Antila 27 Mazury i Giżycko to rekreacyjny jacht żaglowy, zdolny zakwaterować ośmioosobową załogę. Już na pierwszy rzut oka widać znaczną różnicę między Antilą 27, a mniejszymi jednostkami tej stoczni. 

Jest to pierwsza jednostka, tak skonstruowana przez projektantów stoczni. Linia jachtu nie przypomina już Maxusa, a kadłubowi udoskonalono parametry nautyczne. Zachowano przy tym komfortowe właściwości części mieszkalnej. Czarter Antila 27 (Giżycko) świetnie sprawdza się w Krainie Wielkich jezior Mazurskich.

ZAŁOGA

8

WYMAGANIA

patent żeglarza jachtowego

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się czarter Antila 27 – Giżycko i Mazury?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego jachtu żaglowego

Parametry techniczne

Długość całkowita: 8,85 m
Długość kadłuba: 8,24 m
Szerokość całkowita: 2,98 m
Max. wysokość w kabinie: 1,86 m
Zanurzenie bez miecza / z mieczem: 0,39 m / 1,65 m
Masa transportowa: 3200 kg
Balast denny: 1000 kg
Max. obciążenie – osoby + wyposażenie 900/730 kg
Powierzchnia żagli: 38,00 m2
Pojemność zbiornika wody: 60 L
Pojemność zbiornika na fekalia: 45 L

Silnik stacjonarny: MERCURY 8 KM
Pojemność zbiorników paliwa: 20 L

Sposób sterowania: rumpel

Dopuszczalne: 8 osób

2 kajuty zamykane

Wyposażenie

Ogrzewanie Eberspracher
Instalacja 230V, 12V
Stolik w kokpicie
Gniazda ładowania tel. kom
Wyposażony kambuz
Ubezpieczenie jachtu i silnika

Instalacja wody pitnej
Zlewozmywak 
Środki ratunkowe

Radio
Kuchenka gazowa
Lodówka

Dzięki zwrotności i lekkości prowadzenia manewrów Antila 27 od swojej premiery jest jedną z najczęściej wybieranych łódek tej klasy.

Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Do naszej łodzi możesz wynająć jeden z naszych skuterów wodnych w atrakcyjnej cenie tj. 3500 zł za cały tydzień rejsu. Bądź otrzymasz dodatkowy rabat na nasze inne atrakcje.

Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka, Boże Ciało i wakacje.
 
Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Czarter Antila 27 na Mazurach w Giżycku

Jeśli szukasz efektownego jachtu do żeglugi, czarter Antila 27 (Giżycko) nie ma sobie równych. Wyjątkowo komfortowy model chartera Antila 27 z Mazur został udoskonalony pod wieloma względami w porównaniu do swojego poprzednika i zapewnia maksimum wygody załodze. Czarter Antila 27 na Mazurach to prawdziwa perła, dlatego jest dedykowany zarówno mniej doświadczonym żeglarzom, jak i tym, którzy zwiedzili już wiele wód. Optymalizacja produkcji, wysokiej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiły, że czarter Antila 27 w Giżycku jest jednym z najchętniej wypożyczanych modeli jachtów. Na sukces czarteru Antila 27 Mazury i Giżycko składają się trzy wygodne kabiny, prosta obsługa, kabina sanitarna, kambuz, a także żywotne akumulatory, które pozwalają na rzadsze doładowywanie jachtu. Wnętrze czarteru Antila 27 Mazury i Giżycko jest bardzo obszerne i pozwala załodze na zachowanie dużej dozy prywatności. Co więcej, ma bardzo atrakcyjny wygląd o sportowym charakterze, czym przyciągnął już wielu miłośników żeglugi na Mazurach. Wysoki standard, elegancja oraz możliwość osiągnięcia wysokich prędkości sprawiają, że czarter Antila 27 (Giżycko) powinien przypaść do gustu również bardziej wymagającym żeglarzom.

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego. Częstym miejscem odbioru bądź zdania jachtu  są Mikołajki.

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Łodzie bez patentu

Idealne dla wszystkich początkujących wilków morskich.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT