+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Łodzie bez patentu "Houseboat"

Idealne dla wszystkich początkujących wilków morskich.

FUTURA 40 Grand Horizon 2020

SunCamper 35
2023

NAUTIKA 1080 SOLEY

NAUTIKA 1100 SHARK

STILLO 30 2020

NAUTIKA MC Shark

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

Czarter bez patentu Mazury

Mazurskie jeziora skradły serca wielu podróżników. Mnóstwo atrakcji turystycznych i piękne krajobrazy sprawiają, że o każdej porze roku chętnie odwiedzają nas osoby chcące odpocząć od zgiełku dużych miast. Jeżeli planujesz wycieczkę na Mazury i chciałbyś poczuć smak żeglarskiej przygody, to bardzo dobrze trafiłeś. Wszystkim tym, nie mają uprawnień żeglarskich, a mimo to chcieliby wypłynąć w rejs, oferujemy czarter bez patentu na Mazurach. Nasza firma wypożycza jachty oraz łodzie motorowe. Zaproś rodzinę lub znajomych i przeżyjcie niezapomniane chwile w Krainie Tysiąca Jezior!

Czarter bez patentu na Mazurach

Czarter bez patentu na Mazurach to propozycja dla każdego miłośnika rejsów i wodnych atrakcji. Jeżeli chcesz spędzić przyjemnie czas w kameralnym gronie, warto skorzystać z naszej oferty wynajmu nowoczesnych jachtów i łodzi motorowych. Nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji czy ukończonych kursów, aby stanąć za sterami, wystarczą tylko chęci!
Nasza firma od lat specjalizuje się w wynajmie jednostek pływających i organizowaniu atrakcji wodnych na Mazurach. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży i rozmowie z klientami wprowadziliśmy do naszej oferty rozwiązania, które są gwarancją zadowolenia. To coś więcej niż tylko zwykła wycieczka turystyczna. Poza możliwością wynajmu łodzi wraz ze sternikiem przygotowaliśmy ofertę wypożyczenia wyjątkowych jachtów, za sterami których możesz stanąć Ty. Dzięki temu spędzisz niezapomniane chwile w kameralnym gronie. Wszelkie niezbędne informacje przekażemy Ci na miejscu, przed rejsem przeprowadzimy też krótkie szkolenie. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna, dlatego zapewniamy czarter bez patentu na Mazurach.

Czarter bez patentu na Mazurach – wycieczka

Wycieczka łodzią po mazurskich jeziorach to atrakcja dla wielu osób, niezależnie od wieku. Wypływając w rejs, masz okazję odpocząć i poznać piękną okolicę. To niepowtarzalna szansa na wspólne spędzenie czasu w gronie najbliższych. Pomimo ograniczeń prędkości, nasze jachty idealnie nadają się do wycieczek po mazurskich jeziorach. Nie musisz niczym się martwić, w trakcie Twojej wyprawy będziemy nieustannie gotowi, by udzielić Ci wsparcia w razie jakichkolwiek problemów. Każdy jacht jest nowoczesny, a do tego pięknie się prezentuje. Posiadamy również doskonale przygotowane łodzie żaglowe i motorowe. Jeżeli chcesz spędzić niezapomniany weekend w Krainie Tysiąca Jezior, nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią łódź i rozpocząć przygodę! Wybierz czarter bez patentu na Mazurach i przeżyj niezapomnianą przygodę.

© 2020 CJACHT