+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

czarter TES 32 mazury i giżycko DREAMER

luksusowy, wygodny i przestrzenny jacht o nowoczesnej konstrukcji

Czarter Tes 32 Mazury i Giżycko Dreamer to jacht regatowo – turystyczny przeznaczony do bezpiecznej i wygodnej żeglugi. Dobrze zachowuje się nawet na bardzo silnych wiatrach. Doskonały dla rodzin z dziećmi. Jednostka posiada również kabinę sanitarną posiadającą WC, prysznic i umywalkę.Czarter TES 32 w Giżycku to duży, 10 metrowy jacht doskonale nadający się do długich rejsów.

ZAŁOGA

8-10

WYMAGANIA

patent żeglarza jachtowego

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się TES 32 DREAMER w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego jachtu

Parametry techniczne

Długość całkowita: 9,69 m
Największa szerokość: 2,95 m
Wysokość w kabinie: 1,90 m
Zanurzenie maksymalne: 165 cm
Powierzchnia żagli: 40 m2

Typ silnika: przyczepny, 9KM
Pojemność zbiornika paliwa:

Sposób sterowania: głębinowy + koło

Dopuszczalne: 8 osób, z możliwością do 10 osób

Wyposażenie

Instalacja elektryczna
Napełniona butla turystyczna z gazem
Pełne wyposażenie kambuza
Gaśnica, stolik kokpitowy
Gniazdko ładowania telefonu
Ubezpieczenie OC
Ubezpieczenie JachtCasco
Ubezpieczenie od kradzieży silnika
2 zamykane kabiny

WC: morskie – kabina
Prysznic
Instalacja wody pitnej
Zlewozmywak
Środki ratunkowe

Radio
CD
TV
Lodówka
Kuchenka gazowa

Do atutów jachtu Tes 32 Dreamer zaliczyć możemy: oryginalny design, jakość wykonania laminatu, przestronność wnętrza oraz stateczność jachtu.

Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.
 
Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka, Boże Ciało i wakacje.
 
Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Czarter Tes 32 na Mazurach w Giżycku i Mikołajkach

Duży, komfortowy czarter Tes 32 Giżycko (Mazury) pozwala na długie rejsy po akwenach śródlądowych, a także wodach morskich. Czarter Tes 32 Mazury i Giżycko posiada jedną kajutę dziobową i dwie rufowe, zaś w centralnej jego części znajduje się duża mesa z wydzielonym kambuzem. Dobrze wyposażona w niezbędne udogodnienia kajuta pomieści 6-8 osób, zapewniając załodze odpowiednią wygodę i poczucie intymności. Kabina sanitarna natomiast sprawia, że jacht jest komfortowy i pozwala na swobodne użytkowanie podczas żeglugi. W ramach naszych usług udostępniamy czarter Tes 32 w Giżycku, ale możesz także wynająć czarter Tes 32 w Mikołajkach. Jednostka oferuje wygodne stanowiska dla sternika i została zaprojektowana z myślą o żeglarzach, którzy doceniają ergonomię. Solidny czarter Tes 32 na Mazurach jest łatwy w użytkowaniu i doskonale zachowuje się na wodzie, stanowiąc jeden z najbardziej stabilnych i bezpiecznych polskich jachtów – właśnie dlatego jednostka czarter Tes 32 w Giżycku i Mikołajkach cieszy się tak dużym zainteresowaniem rodzin.

Czarter TES 32 (Giżycko, Mikołajki) – Zapraszamy do kontaktu!


Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego. Częstym miejscem odbioru bądź zdania jachtu są Mikołajki

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Łodzie bez patentu

Idealne dla wszystkich początkujących wilków morskich.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT