+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Czarter Futura 40

Nowoczesny, 11,7-metrowy jacht bez patentu dla 8 osób

FUTURA 40 Grand Horizon 2020 ROK – jest to nowsza, WIĘKSZA siostra jachtu Futura 36, który ogromną popularność zyskał już w sezonie 2016, w roku swojej premiery. Czarter Futura 40 to najbardziej luksusowy jacht typu spacerowego, który jest idealną jednostką dla osób, które chcą spędzić czas w komfortowych warunkach. Nowoczesna linia nadbudówki czartera Futury 40, oraz bardzo duży kokpit zachwyci najbardziej wymagających klientów. Futura 40 jest jednostką nowoczesną, komfortową oraz bardzo wszechstronna. To największy LUKSUS w swojej klasie !!

ŁÓDŹ WYRÓŻNIA DRUGA STERÓWKA NA DACHU!

futura-40

ZAŁOGA

8

WYMAGANIA

18 LAT

Czarter Futura 40

Futura 40 prezentuje się wyjątkowo kunsztownie na tle innych jednostek podobnego typu. W stosunku do modelu Futura 36, wydłużona została jej rufa, co znacznie zwiększyło powierzchnię platformy przeznaczonej do kąpieli. W każdej kabinie umieszczono prywatną łazienkę, co podwyższyło standard całego jachtu – kabiny z łazienkami przypominają te, które widuje się w luksusowych hotelach. Dzięki temu pobyt na jachcie jest bardzo komfortowy. Łazienki można było jednak stworzyć jedynie kosztem jednej z kabin sypialnianych, dlatego w przeciwieństwie do swojej prekursorki, czarter Futura 40 przeznaczona jest dla 8 osób (3 oddzielnie zamykane koje plus dwa wygorne miejsca w kokpicie).
Przestrzeń łodzi podzielona została na dwie części – dzienną i nocną. Do strefy dziennej należy przede wszystkim luksusowy salon oraz aneks kuchenny z bogatym wyposażeniem, a także stanowisko sternika. Na uwagę zasługują również duże drzwi dzielące przestronny salon i kokpit wraz z platformą kąpielową, za którymi znajdują się miękkie i wygodne kanapy (meble z Technorattanu), idealne do wygrzewania się na słońcu. W strefie nocnej natomiast czekają na Ciebie trzy nowoczesne i funkcjonalne kabiny, każda z własną łazienką. Wyposażoną w WC morskie, umywalkę i prysznic z ciepłą wodą. Kabina dziobowa wyposażona jest w ogromne, wygodne dwuosobowe łoże małżeńskie. W jednej z kabin rufowych znajdziesz podwójne łóżko, w drugiej natomiast umieszczono dwa łóżka pojedyncze. Z tego powodu jacht ten jest idealnie przystosowany zarówno dla par, które wybierają się w romantyczny rejs, jak i dla rodzin z dziećmi.
Wyjątkowego uroku Futurze 40 dodają duże okna burtowe z żaluzjami, które są bardzo oryginalnym elementem wystroju. Dzięki temu w każdej kabinie jest dostęp do naturalnego światła i umożliwiają dobrą wentylację. Pomimo sporych rozmiarów jachtu Futura 40, manewruje się nim wyjątkowo łatwo i przyjemnie, nawet bez patentu żeglarskiego. Dzięki podstawowemu wyposażeniu w dwa mocne stery strumieniowe umiejscowione na dzionie i rufie jachtu. Na najwyższym poziomie znajduje się tzw. Flybridge, czyli specjalny pokład znajdujący się na dachy jednostki. Znajduje się tam drugie stanowisko sterownicze, pozwalające na wygodne prowadzenie jednostki. Dzięki lokalizacji panelu sternika, osoba prowadząca posiada doskonałą widoczność co znacząco wpływa na bezpieczeństwo żeglugi. Na dachu również znajduje się kącik wypoczynkowy dla załogi, gdzie śmiało może przebywać 8 osób! Czarter FUTURA 40 to doskonały sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. 

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się czarter FUTURA 40 Grand Horizon 2020 w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego jachtu

Parametry techniczne

Długość kadłuba: 11,7 m
Największa szerokość: 3,5 m
Wysokość stania w messie: 1,90 m
Zanurzenie maksymalne: 0,55 m

Silnik stacjonarny: Vetus 49KM
Zbiornik paliwa: 100 L
Średnie spalanie: od 3 l/h

Sposób sterowania: układ hydrauliczny, koło sterowe
Wymagane ukończone 18 lat
Łódź bez patentu

Dopuszczalne: 8 osób na śródlądziu

Wyposażenie

Druga kolumna sterowa na dachu
Tablica elektryczna z gniazdkiem 12 V i USB
Instalacja 230V w porcie
3 oddzielne koje (1 dziobowa i 2 rufowe)
Pełne wyposażenie kambuza dla 8 osób
Aktualna polisa OC, NWW, Jachtocasco

Trzy kabiny sanitarne z toaletą elektryczną i zlewem
Apteczka
Środki czystości
Środki ratunkowe

Lodówka 60l
Telewizor LCD z DVD i USB
Radio CD, MP3, USB

Płaskodenna konstrukcja, która umożliwia podpływanie do brzegów i dzikich plaż!
Druga sterówka na dachu, gdzie cała załoga może razem wspólnie biesiadować!
Komfortowe warunki mieszkalne – na tym jachcie poczujesz się jak w domu!
Największa funkcjonalność spośród dostępnych na Mazurach houseboat’ów!

Czarter Futura 40 - Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Do naszej łodzi możesz wynająć jeden z naszych skuterów wodnych w atrakcyjnej cenie tj. 3500 zł za cały tydzień rejsu. Bądź otrzymasz dodatkowy rabat na nasze inne atrakcje.

Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka i Boże Ciało.
 
Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie. Jeśli interesuje Cię czarter FUTURA 40, zapraszamy do kontaktu!

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego.

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT