+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Czarter Nautika 1000

Nowoczesny i komfortowy jacht spacerowy (HOUSE BOAT) dla 8 osób

NAUTIKA 1000 jest jachtem spacerowym (HOUSE BOAT) na miarę XXI wieku. Nowoczesna, komfortowa oraz bardzo wszechstronna, a przede wszystkim – niezwykle wygodna. Jej największą zaletą jest prosta, ale jednocześnie innowacyjna konstrukcja – przyjazna osobom starszym oraz niepełnosprawnym. To największa jednostka, którą można prowadzić bez żadnych uprawnień motorowodnych.

nautika-1000

ZAŁOGA

8

WYMAGANIA

18 LAT

Czarter Nautika 1000

Nautika 1000 to łódź, którą bardzo często wybierają osoby nieposiadające patentu żeglarskiego – zapewnia ona maksimum przestrzeni i komfortu, dlatego warto z niej skorzystać, jeśli wypływa się na jezioro mazurskie z całą rodziną. Luksusowe, nowoczesne wnętrze i komfortowe wyposażenie łodzi zachwycą nawet najbardziej wymagających żeglarzy. Idealnie dopasowane meble z drewnianymi wykończeniami pięknie się prezentują.
Jacht ten został zaprojektowany przez Andrzeja Skrzata, który zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal. Przemyślany projekt sprawia, że wnętrze łodzi jest nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne. Dzięki odpowiedniej nautyczności łódź jest bardzo zwrotna, nawet mniej doświadczony sternik nie będzie miał większych problemów w sterowaniu pojazdem. Prosta, ale elegancka konstrukcja oraz łatwy dostęp na pokład sprawiają, że jacht ten jest często wybierany także przez osoby starsze. Nautika 1000 to jednostka o najwyższym standardzie mieszkalnym – dwie dwuosobowe kabiny, a także dwa stanowiska ze sterami sprawiają, że łódź ta jest wyjątkowo praktyczna. Dzięki temu możesz się poczuć w pełni bezpiecznie. Jacht został wyposażony w ogrzewanie, kuchnię gazową dwupalnikową, zlewozmywak, prysznic z wodą ciepłą i zimną oraz szereg innych udogodnień. Wśród nich znajdziesz m. in.: kostkarkę do lodu, telewizor LED, oświetlenie LED czy halogen zewnętrzny pokładowy.
Łódź Nautika 1000 jest często wybierana zarówno przez osoby starsze, jak i rodziny z dziećmi. To doskonały jacht o wysokim standardzie, który zapewni Ci odpowiedni komfort żeglugi.

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się Nautika 1000 w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego jachtu spacerowego

Parametry techniczne

Długość kadłuba: 10,55 m
Największa szerokość: 3,55 m
Wysokość stania w messie: 1,90 m
Zanurzenie maksymalne: 0,48 m

Silnik stacjonarny: NANI 29 KM
Zbiornik paliwa: 200 L
Średnie spalanie: od 3 l/h

Sposób sterowania: układ hydrauliczny, koło sterowe
Wymagane ukończone 18 lat
Łódź bez patentu

Dopuszczalne: 8 osób na śródlądziu

Wyposażenie

Tablica elektryczna z gniazdkiem 12 V i USB
Instalacja 230v w porcie
Rozkładany stół w messie
Pełne wyposażenie kambuza dla 8 osób
Aktualna polisa OC, NWW, Jachtocasco

Zamykana kabina sanitarna z toaletą elektryczną i zlewem
Apteczka
Środki czystości
Środki ratunkowe

Lodówka 60l
Telewizor LCD 12V
Radio CD, MP3, USB


Płaskodenna konstrukcja, która umożliwia podpływanie do brzegów i dzikich plaż.
Komfortowe warunki mieszkalne – na tym jachcie poczujesz się jak w domu!
Największa funkcjonalność spośród dostępnych na Mazurach houseboat’ów.

Czarter Nautika 1000 - Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Do naszej łodzi możesz wynająć jeden z naszych skuterów wodnych w atrakcyjnej cenie tj. 3500 zł za cały tydzień rejsu. Bądź otrzymasz dodatkowy rabat na nasze inne atrakcje.

Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka, Boże Ciało i wakacje.
 
Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.
Warianty
Poza sezonem
Sezon I
Sezon II
Łódź
800 zł
900 zł
1 000 zł
Sprzątanie
200 zł
200 zł
200 zł
One Way
300 zł
350 zł
400 zł
Sternik
200 zł
300 zł
300 zł
Wakeboard, narty wodne, koło, banan
50 zł
60 zł
60 zł
Dodatkowe kamizelki
50 zł
60 zł
60 zł
Pościel
50 zł
60 zł
60 zł

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego.

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT