+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Czarter Stillo 30

Nowoczesny, 9-metrowy jacht bez patentu dla 8 osób

CZARTER STILLO 30 2020 ROK – to wygodny model jachtu typu spacerowego, który jest idealną jednostką na mazurskie rejsy z bliskimi. Nowoczesna linia nadbudówki oraz bardzo duży kokpit -przypadł do gustu miłośników Houseboatów. Nowoczesna, komfortowa oraz bardzo wszechstronna, a przede wszystkim – niezwykle wygodna. Czarter Stillo 30 gwarantuje najwyższą jakość i niezapomnianą przygodę! Jej największą zaletą jest prosta, ale jednocześnie innowacyjna konstrukcja to łódź z górnej półki !!

                                    NASZĄ ŁÓDŹ WYRÓŻNIA:                                      Druga sterówka na dziobie.                                                                            Dwa stery strumieniowe.

W naszej ofercie posiadamy dwa piękne, nowe motorowe czartert Stillo 30 .Dzięki nim możesz rozpocząć swoją przygodę na wodzie, dzięki której jeszcze lepiej poznasz piękno Mazur i jezior. 

stillo-30-1

ZAŁOGA

8

WYMAGANIA

18 LAT

Czarter Stillo 30

Czarter Stillo 30 to przestronny, luksusowy jacht typu houseboat, w którym można zakwaterować 8 osób. Łódź ta stanowi ulepszoną wersję jednego z poprzednich modeli – Futury 860. Zmiany, jakie poczyniono, to: wydłużenie części rufowej, dzięki czemu załoga jachtu może cieszyć się dłuższą o 0,5 m platformą kąpielową oraz wydłużenie i przeniesienie relingów na burtach, co umożliwia wygodne i bezpieczne przemieszczanie się wzdłuż burty, w kierunku dziobu.

Dodatkowym atutem jachtu jest duży panel z dostępem do map jezior mazurskich, który znajduje się na stanowisku sternika. Sam układ wnętrza nie zmienił się w porównaniu do poprzedniego modelu, zastosowano bowiem podobny schemat: trzy kabiny dwuosobowe oraz salon, w którym znajdują się dwa miejsca noclegowe. Wnętrze czarter Stillo 30 zostało unowocześnione, wyposażone w stylowe, starannie wykończone meble oraz profesjonalne sprzęty. Działania te znacznie podwyższyły komfort żeglugi. Poczucie luksusu zapewnia także bogate wyposażenie wnętrza. Na jachcie można skorzystać z: kuchenki gazowej, kompletu naczyń, lodówki, ogrzewania oraz łazienki z prysznicem z ciepłą wodą.

Ten nowoczesny jacht jest zwrotny, co oznacza, że nie sprawia większych problemów podczas wykonywania manewrów ze względu na dwa stery umieszczone na dziobie i rufie. Pokłady czarter Stillo 30 są szerokie, co ułatwia przemieszczanie się, a także gwarantuje wspaniały wypoczynek podczas opalania się na pokładzie słonecznym na dziobie jachtu. Do dyspozycji sternika pozostaje także echosonda.

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się czarter Stillo 30 w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego jachtu

Parametry techniczne

Długość kadłuba: 9 m
Największa szerokość: 3,25 m
Wysokość stania w messie: 1,90 m
Zanurzenie maksymalne: 0,48 m

Silnik stacjonarny: Vetus 42 KM
Zbiornik paliwa: 100 L
Średnie spalanie: od 3 l/h

Sposób sterowania: układ hydrauliczny, koło sterowe
Wymagane ukończone 18 lat
Łódź bez patentu

Dopuszczalne: 8 osób na śródlądziu

Wyposażenie

Dodatkowe stanowisko sterownicze na dziobie
Tablica elektryczna z gniazdkiem 12 V i USB
Instalacja 230 V w porcie
Ogrzewanie jachtowe
3 oddzielne koje (1 dziobowe i 2 rufowe)
Pełne wyposażenie kambuza dla 8 osób

Zamykana kabina sanitarna z toaletą elektryczną i zlewem
Apteczka
Środki czystości
Środki ratunkowe

Telewizor LCD z DVD i USB
Radio CD, MP3, USB

Płaskodenna konstrukcja, która umożliwia podpływanie do brzegów i dzikich plaż.
Dwa stery strumieniowe co ułatwi cumowanie w każdym porcie.
Dwie sterówki (dziobowa i w kokpicie), dzięki którym zawsze będziesz blisko swojej załogi.
Komfortowe warunki mieszkalne – na tym jachcie poczujesz się jak w domu!
Największa funkcjonalność spośród dostępnych na Mazurach houseboat’ów do 9 metrów!

Czarter Stillo 30 - Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Do naszej łodzi możesz wynająć jeden z naszych skuterów wodnych w atrakcyjnej cenie tj. 3500 zł za cały tydzień rejsu. Bądź otrzymasz dodatkowy rabat na nasze inne atrakcje.

Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wczesną wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka i Boże Ciało.
 
Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.

Zadzwoń i zapytaj się o ewentualne rabaty w danym okresie.

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego.

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT