+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Sea Ray 265 Sundancer

Łódź motorowa idealna zarówno do dziennego pływania, jak i kilkudniowego rejsu po pięknych Mazurach

Sea Ray 265 Sundancer   to bestseller marki. Idealny cruiser dla całej rodziny. To nowoczesny  luksusowy jacht motorowy, który posiada ponad osiem metrów długości, przyniosło to przestronną kabinę mieszkalną.

Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką, przestronny i rewelacyjnie zaprojektowany kokpit z rozkładaną kanapą daje 100% komfortu.

Stateczność podczas długi przelotów prze jeziora lub kanały zapewnią specjalne hydro skrzydła zamontowane po lewej i prawej stronie kadłuba. Pod pokładem znajdują się dwa dwuosobowe miejsca do spania . System audio FUSION  z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie. Mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, ciepłą wodę Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę sprężarkową. 

 W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie. Sternik ma do dyspozycji echosondę z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, wycieraczkę, panel od radia. Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze. Składany stół, który przekształca się w potężny pokład słoneczny w połączeniu z materacami dziobowymi jest idealny dla ludzi, którzy pragną aby promienie gorącego mazurskiego słońca oplotły się wokół nich. Przestronny salon ze składanym stołem zamieniającym się wówczas w sofę jest kolejnym atutem jachtu. Pełnowymiarowa łazienka w której znajdziemy: WC elektryczne, prysznic i umywalkę. Obszerna sypialnia rufowa sprawiają, że jest to jacht idealny dla rodziny. Posiada on 4 + 2 wygodne miejsca sypialne.

*Od 2013 roku osoby ze starymi patentami młodszego sternika motorowodnego mogą również pływać łodziami z silnikami powyżej 80 K/M

ZAŁOGA

8

WYMAGANIA

patent sternika motorowodnego*

GALERIA ZDJĘĆ

Jak prezentuje się Sea Ray 265 Sundancer w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojej łodzi motorowej

Parametry techniczne

Silnik stacjonarny: Deasel V8  360 KM
Pojemność zbiorników paliwa: 280 L
Średnie spalanie: od 18 l/h

Sposób sterowania: hydrauliczne

Dopuszczalne: 8 osób na śródlądziu

Liczba miejsc do spania: 4+2

Wyposażenie

 • – Wysoki reling dziobowy
  – Materace dziobowe
  – Przedni ster strumieniowy
  – Elektryczna winda kotwiczna z łańcuchem
  – Przedłużany kabriolet wraz z kurtynami
  – Lodówka w kokpicie (12V)
  – Spojler z włókna szklanego
  – Podłoga w kokpicie z drewna teakowego
  – Platforma kąpielowa na rufie wykończona w drewnie teakowym
  – Skórzane wykończenia
  – Toaleta podciśnieniowa ze zbiornikiem
  – Chart ploter / GPS Color LCD – Raymarine E7
  – TV z anteną
  – Ogrzewanie Webasto
  – Duży chartploter z sonarem 3D
  – Plandeka na kokpit
  – Profesjonalne oświetlenie dokowe
  – Hydrauliczne trym klapy
  – Sony stereo z odtwarzaczem CD
  – Prysznic rufowy z systemem bieżącej wody
  – Oświetlenie dokowe
  – Smartcraft system
  – Instalacja elektryczna 230V z inwerterem oraz ładowaniem portowym
 • – Aktualna polisa OC, NWW, Jachtocasco

Apteczka
Środki czystości
Środki ratunkowe

Radio MP3 USB

Luksus i komfort na najwyższym poziomie. Konstrukcja łodzi dająca pewność stabilnego i bezpiecznego prowadzenia.
Trym Wake

Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.
 
Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka, Boże Ciało i wakacje.

Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.

Warianty

Poza sezonem

Sezon I

Sezon II

Łódź

1400 zł

1 900 zł

2 500 zł

Sprzątanie

200 zł

200 zł

200 zł

One Way

400 zł

450 zł

500 zł

Sternik

300 zł

300 zł

400 zł

Wakeboard, narty wodne, koło, banan

50 zł

60 zł

80 zł

Dodatkowe kamizelki

0 zł

0 zł

0 zł

Pościel

50 zł

60 zł

60 zł

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok. 40% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego. Częstym miejscem odbioru są Mikołajki

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Na specjalne życzenie doposażamy łodzie o dodatkowy sprzęt np. kostkarka do lodu.

Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Łodzie bez patentu

Idealne dla wszystkich początkujących wilków morskich.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT

Designed by SIGMA