+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Mirakul 30HT 2021

Łódź motorowa idealna zarówno do dziennego pływania, jak i kilkudniowego rejsu po pięknych Mazurach

Sting 570 dc łódź motorowa idealna zarówno do dziennego pływania, jak i kilkudniowego rejsu po pięknych Mazurach.

Sting 570 dc to nowoczesna łódź o sportowej linii kadłuba.
Największymi zaletami łodzi są jej duża stabilność, wyjątkowo przestronny kokpit, kabina sypialniana oraz duże kabrio.
Jest to idealna łódź dla rodziny umożliwiająca nawet kilkudniowe rejsy bo jeziorach mazurskich.
Zamontowany silnik Yamaha F150 zadowoli najbardziej wymagające osoby.
Zbiornik paliwa 150l zapewnia duży zasięg, a nie stanie godzinami w kolejkach na stacji. W Jachcie prześpi się wygodnie 2 osoby, a pływać nią może 6 osobowa załoga. Do dyspozycji użytkowników oddajemy sprzęt audio z USB i MP3. Pulpit sternika znajduje się w centralnej części motorówki, po prawej stronie. Znajduje się tam kierownica, manetka i dźwignia trymu silnika. Ponadto do dyspozycji sternika oddajemy wskaźnik obrotów, wskaźnik prędkości, wskaźnik trymu i wskaźnik poziomu paliwa. 

*Od 2013 roku osoby ze starymi patentami młodszego sternika motorowodnego mogą również pływać łodziami z silnikami powyżej 80 KM.luksusowa

ZAŁOGA

6

WYMAGANIA

patent sternika motorowodnego*

GALERIA ZDJĘĆ

Jak prezentuje się Nasza łódź Sting 570 dc?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojej łodzi motorowej

Parametry techniczne

Długość kadłuba: 5,70 m
Największa szerokość: 2,36 m
Zanurzenie maksymalne: 0,75 m

Silnik zaburtowy: Yamacha 150 KM
Pojemność zbiorników paliwa: 150 L
Średnie spalanie: od 15 l/h

Sposób sterowania: hydrauliczne

Dopuszczalne: 6 osób na śródlądziu

Wyposażenie

Apteczka
Środki czystości
Środki ratunkowe

Radio MP3 USB

Dynamiczna łódź w rozsądnej cenie. Konstrukcja łodzi dająca pewność stabilnego i bezpiecznego prowadzenia.

Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.
 
Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka, Boże Ciało i wakacje.

Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.

Warianty

Poza sezonem

Sezon I

Sezon II

Łódź

750 zł

1 100 zł

1 400 zł

Sprzątanie

200 zł

200 zł

200 zł

One Way

400 zł

450 zł

500 zł

Sternik

300 zł

300 zł

400 zł

Wakeboard, narty wodne, koło, banan

50 zł

60 zł

80 zł

Dodatkowe kamizelki

0 zł

0 zł

0 zł

Pościel

50 zł

60 zł

60 zł

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok. 40% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego. Częstym miejscem odbioru są Mikołajki

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Na specjalne życzenie doposażamy łodzie o dodatkowy sprzęt np. kostkarka do lodu.

Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Łodzie bez patentu

Idealne dla wszystkich początkujących wilków morskich.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT

Designed by SIGMA