+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Eventy w Giżycku

Organizujemy eventy (Giżycko) i imprezy integracyjne dla firm z całej Polski. Dbamy o klientów i zapewniamy im najlepszą rozrywkę. Gwarantujemy, że z nami nie będziesz się nudził! Nie lubimy sztampy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby eventy były dopasowane do indywidualnych preferencji. Ponadto stawiamy na aktywność – wypożyczamy jachty, motorówki i skutery.

Eventy Giżycko – postaw na oryginalność

Masz dość sztampowych spotkań integracyjnych? Skorzystaj z naszych usług! W Cjacht przykładamy dużą wagę do organizowania ciekawych atrakcji, które zacieśniają więzy między ludźmi. Dbamy o to, aby integracja była czymś więcej niż wspólnym spożyciem posiłku czy alkoholu. Wybierając naszą ofertę, możesz być pewien, że zbudujesz wspaniałe przyjaźnie i otworzysz się na nowe doświadczenia. Imprezy firmowe w Giżycku to świetny sposób na poprawienie stosunków między współpracownikami. Podczas eventu nabierzecie do siebie zaufania, co przełoży się na lepsze wyniki w firmie.

Eventy Giżycko – zabawa na wodzie

Nie masz pomysłu na imprezę integracyjną? Chciałbyś zorganizować event w Giżycku, który na zawsze pozostanie w pamięci pracowników? Postaw na oryginalność. Zapomnij o sztywnym spotkaniu w restauracji czy tańcach w klubie. Zabierz pracowników na niezwykłą przygodę w jeden z najpiękniejszych regionów Polski – na Mazury. Nasza firma zapewnia różnego rodzaju atrakcje. Oferujemy wynajem jachtów, motorówek i statków. Ponadto możecie przeżyć przygodę z wilkiem morskim ukończoną patentem. Kolejną opcją jest rejs szlakiem wielkich mazurskich jezior. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas rozrywkę dopasowaną do swoich upodobań.

Eventy w najpiękniejszym regionie Polski

Mazury są uznawane przez wielu za najpiękniejszy region Polski o niepowtarzalnym klimacie i wyjątkowych walorach. W Giżycku można zaobserwować rzadko spotykane gatunki zwierząt i ptaków, a także nacieszyć się widokiem pięknych jezior. Mazury to bez wątpienia idealne miejsce do zorganizowania eventu. Pozwalają wypocząć i spędzić niezwykły, niezapomniany czas. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby goście mogli w pełni oddać się zabawie i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Jeśli jesteś zainteresowany usługami Cjacht, zadzwoń lub napisz maila. Przedstawimy Ci szczegółową ofertę i poinformujemy o wszelkich kosztach. Ponadto chętnie odpowiemy na pytania. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na różne propozycje. Z pewnością dojdziemy do porozumienia i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT