+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Motorówka bez patentu w Giżycku

Ahoj przygodo! Zbierz towarzyszy lub wybierz się sam w podróż swojego życia.

Kto raz odwiedził Mazury, ten z pewnością będzie tam wracał. Region ten jest nazywany Krainą Tysiąca Jezior nie bez powodu. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, cisza i spokój to tylko nieliczne z wielu atutów tego miejsca. Z czego warto skorzystać podczas urlopu na Mazurach?

Jeżeli jesteś miłośnikiem pływania, to z pewnością wynajem motorówki bez patentu w Giżycku wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Jak to możliwe? To proste! Nie potrzebujesz uprawnień żeglarskich, by wypłynąć w rejs po mazurskich jeziorach. Jedyne, co musisz zrobić, to skontaktować się z naszą wypożyczalnią, która mieści się w Giżycku – mieście, które jest nazywane sercem Mazur.

Motorówka bez patentu Giżycko -Jakie uprawnienia są potrzebne?

Polskie przepisy pozwalają na to, by pływać jachtami żaglowymi do 7,5 metra bez jakichkolwiek uprawień. Tak samo jest w przypadku motorówek, które poruszają się z prędkością nieprzekraczającą 15 km/h. W przypadku większych i szybszych łodzi niezbędne jest posiadanie patentu .
Gdzie zdobyć patent, który pozwala na podróżowanie szybszymi i większymi motorówkami? W pierwszej kolejności trzeba się zgłosić do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, by opłacić podejście do egzaminu. Dodatkowa, drobna opłata pobierana jest także za wydanie odpowiedniego dokumentu poświadczającego zdobycie uprawnień żeglarskich.

Motorówka bez patentu w Giżycku – Gdzie wypożyczyć?

Żeby popływać motorówką w Giżycku, nie musisz mieć własnego sprzętu, wystarczy skorzystać z oferty naszej wypożyczalni motorówek. W ten sposób otrzymasz gwarancję, że łódź motorowa będzie w pełni sprawna. Jeżeli nie wiesz, jak przyjemnie spędzić czas w Giżycku, wynajem motorówki bez patentu będzie świetnym rozwiązaniem. W naszej ofercie posiadamy wiele różnych pojazdów do pływania, możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Nie musisz się o nic martwić, wszystko Ci wytłumaczymy, a podczas gdy Ty będziesz podziwiał widoki podczas rejsu, my będziemy cały czas w gotowości, by móc udzielić Ci wsparcia w dowolnym momencie. Dzięki temu rejsy są w pełni bezpieczne. Dokładamy wszelkich starań, by ceny były atrakcyjne. Rejs motorówką po mazurskich jeziorach to szansa na zgromadzenie wyjątkowych wspomnień!

Jeżeli organizujesz przyjęcie urodzinowe, imieninowe, wieczór panieński bądź inną uroczystość, to nie mogłeś trafić lepiej! Skontaktuj się z nami, a wybierzemy odpowiednią łódź, na której będziesz mógł urządzić przyjęcie. Takiej zabawy goście z pewnością długo nie zapomną!

© 2020 CJACHT