+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Wieczory kawalerskie Mazury

Organizujesz wieczór kawalerski? Nie masz pomysłu na atrakcje? Postaw na oryginalność. Zapomnij o paintballu czy zabawie w klubie! Zabierz przyjaciół na rejs jachtem, łodzią lub skuterami wodnymi. Zaszalejcie i zorganizujcie wieczór kawalerski na Mazurach, czyli w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.

Wieczory kawalerskie Mazury – oryginalny pomysł na zabawę

Zaplanowanie i przygotowanie wieczoru kawalerskiego na Mazurach to nie lada wyzwanie. Większość osób stawia na popularne rozrywki, takie jak jazda quadem, paintball czy noc z alkoholem i planszówkami. Istnieją jednak nieco bardziej oryginalne pomysły na tę noc. Jeśli chcesz się wyróżnić i spędzić ostatnie godziny wolności na prawdziwym szaleństwie, zarezerwuj jacht, łódź, skutery wodne lub motorówki. Wieczory kawalerskie na Mazurach to jeden z najlepszych sposobów na rozrywkę w gronie przyjaciół. Gwarantujemy, że nigdy nie zapomnisz tej nocy i zbierzesz sporo fantastycznych wspomnień.

Wieczór kawalerski Mazury – wynajmij ekskluzywny jacht

Który z Panów nie marzy o spędzeniu choć jednej doby na luksusowym jachcie? Większość mężczyzn, oglądających filmy o bogatych, eleganckich biznesmenach pragnie, aby na jedną noc zamienić się z nimi rolami. Teraz to możliwe! Nasza firma oferuje wynajem ekskluzywnych jachtów, które doskonale sprawdzą na wieczór kawalerski na Mazurach. Przyszły Pan młody poczuje się jak prawdziwy, filmowy bohater i odstresuje się przed tym ważnym dniem. Na jachcie można zorganizować imprezę, ale również spędzić miły wieczór w gronie najbliższych przyjaciół. Wieczór kawalerski (Mazury) gwarantuje wspaniałe przeżycia i niezapomniane wspomnienia. 

Wieczór kawalerski na Mazurach – zaszalejcie na motorówkach

Jeśli wieczór kawalerski na Mazurach na jachcie Cię nie przekonuje, to co powiesz na motorówki? Pływanie tym sprzętem dostarcza mnóstwo emocji i adrenaliny. Ponadto pozwoli zapomnieć przyszłemu Panu młodemu o stresie i zagwarantuje doskonałą zabawę. Nasza firma dysponuje dużą flotą, dlatego z pewnością znajdziesz model, który trafi w Twój gust. Pływanie na motorówkach nie wymaga wcześniejszego przygotowania, dlatego jest to doskonała opcja na wieczór kawalerski na Mazurach. Ponadto nasze łodzie motorowe są wyposażone w wygodne fotele i silniki o wysokiej mocy, zapewniające dreszczyk emocji. Niektóre motorówki posiadają również MP3, więc rejs można uprzyjemnić sobie dźwiękami ulubionej muzyki. Sprzęt, który oferujemy, można wypożyczać zarówno na doby, jak i godziny, dlatego masz szansę sam zdecydować, ile będzie trwało wodne szaleństwo. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu! Z pewnością znajdziemy dla Ciebie atrakcyjną opcję, która usatysfakcjonuje przyszłego Pana młodego i jego ekipę. Wieczory kawalerskie (Mazury) to gwarancja świetnej zabawy. Przekonaj się sam – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT