+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Zainwestuj w łodzie na Mazurach

Wielu z nas od dziecka marzyło o własnej łodzi albo żeby chociaż spędzić na takiej kilka dni. I również w wielu to marzenie pozostało. Dzięki nam i naszym usługom możesz jednak sprawić, że stanie się ono faktem i to bez większego wysiłku. Zainwestuj w łodzie w Giżycku i ciesz się wspaniałymi chwilami nad wodą.

Zainwestuj w łodzie na Mazurach i spraw sobie prezent

Nasza firma jest obecna na rynku od 1995 roku. Od tego czasu działamy nieprzerwanie, oferując naszym klientom wysokiej jakości pojazdy wodne. U nas możesz nabyć łódź na własność, a także ją wyczarterować. Oprócz tego zorganizujemy także wieczór panieński lub kawalerski na łodzi lub motorówce – taką imprezę z pewnością wszyscy zapamiętają do końca życia.

Widzieliśmy i przeżyliśmy już w zasadzie wszystko. Jesteśmy grupą doświadczonych wilków morskich, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Jeśli chcesz się przekonać o naszej wiedzy i umiejętnościach, to zainwestuj w łodzie w Mikołajkach i sprawdź na własnej skórze, że warto nam zaufać.

Mamy bardzo rozbudowaną flotę pojazdów wodnych, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Dla osób poszukujących masy rozrywki i adrenaliny mamy np. specjalne skutery wodne. Jeśli natomiast interesuje Cię spokojne pływanie i relaks, to zdecydowanie powinieneś przejrzeć nasze łodzie i jachty. Zainwestuj w łodzie na Mazurach i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Dlaczego warto na nas postawić?

Jak już wcześniej zdążyliśmy wspomnieć, naszym atutem jest doświadczenie. Pozwala ono nie tylko na złożenie doskonałej oferty, która zawiera propozycje dla każdego, ale także na odpowiednie przygotowanie naszych klientów do korzystania z pojazdów.

Wszystkie łodzie, które znajdują się w naszej rozbudowanej flocie, podlegają bardzo intensywnym testom, aby mieć pewność, że są zawsze w pełni gotowe do wypłynięcia. Ponadto wszelkie usterki naprawiamy na bieżąco, dzięki czemu masz gwarancję, że łódź, którą płyniesz, jest w pełni sprawna. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego chcemy zapewnić jego maksimum naszym wszystkim klientom. Zainwestowanie w łodzie na Mazurach gwarantuje pełną satysfakcję i czystą radość.

Nasze ceny są niebywale atrakcyjne i chwalone przez klientów. Co ważne, mimo ich wysokości, cały czas utrzymujemy wysoką jakość usług. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście i miłą atmosferę. Jeśli natomiast nie będziesz wiedzieć, jaki pojazd będzie dla Ciebie najlepszy, to chętnie doradzimy. Nie zwlekaj dłużej – spełnij swój sen o zainwestowaniu w łodzie na Mazurach!

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT