+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Czarter Futura 36

Nowoczesny, 11-metrowy jacht bez patentu dla 8 osób

Futura 36 High Line – nowoczesny, 11 metrowy jacht, który może pomieścić 8 osób. Przestronne, wygodne kabiny, świetnie doświetlona mesa ze stanowiskiem sternika i ergonomiczny kambuz to tylko niektóre z licznych zalet tej jednostki przystosowanej idealnie do czarterów.

W rufowej części oddzielonej od salonu przezroczystymi drzwiami zadbano o spragnionych słonecznych kąpieli. Znajduje się tu duża platforma z wygodnymi miejscami do siedzenia. Gdyby platforma okazała się niewystarczająca, rolę pokładu słonecznego może spełnić również szeroki pokład w dziobowej części jachtu.

Futura 36 to jednostka która swoim wyglądem i funkcjonalnością, zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Taka nasza polska elita.

futura-36

ZAŁOGA

8

WYMAGANIA

18 LAT

Czarter Futura 36

Jacht motorowy Futura 36 zaprojektowany przez Przemysława Cieśniarskiego słynie przede wszystkim z bardzo wysokiego standardu mieszkalnego. Warunki pozwalają na komfortowy nocleg nawet ośmiu osób. Dwa stery strumieniowe umieszczone na dziobie i rufie ułatwiają sterowanie łodzią nawet mniej doświadczonym sternikom. Solidny osprzęt gwarantuje bezpieczeństwo zarówno w trakcie żeglugi, jak i podczas cumowania.
Jacht Futura 36 złożony jest z trzech poziomów: kokpitu centralnego, dziobowego i rufowego. Na górny pokład oraz do wody prowadzą dwie składane drabinki. Pod pokładem znajdziesz aż trzy dwuosobowe kabiny oraz dwie doskonale wyposażone łazienki z ciepłą wodą. Naturalne światło docierające do kabin oraz łazienek sprawia, że wnętrze łodzi jest bardzo dobrze oświetlone. Dodatkowo pogłębia wrażenie jego przestronności oraz zapewnia świetną widoczność. Na poziomie pokładu łodzi znajdują się salon z kuchnią oraz miejsce dla sternika – to właśnie płaski górny pokład jest miejscem, w którym możesz odpocząć albo opalać się na leżakach czy też materacach. Górny pokład jachtu jest przestronny i zapewnia doskonały dostęp do promieni słonecznych.
Futura 36 zaprojektowana została w taki sposób, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo osobom poruszającym się pomiędzy pokładami. Warto dodać, że wnętrze zostało wyposażone we wszystkie potrzebne elementy z dużą dbałością o jakość ich wykonania. Ten nowoczesny jacht zdobywa wiele pozytywnych opinii naszych klientów.

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się Futura 36 w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego jachtu

Parametry techniczne

Długość kadłuba: 11 m
Największa szerokość: 3,5 m
Wysokość stania w messie: 1,95 m
Zanurzenie maksymalne: 0,55 m

Silnik stacjonarny: 49 KM
Zbiornik paliwa: 100 L
Średnie spalanie: od 3 l/h

Sposób sterowania: układ hydrauliczny, koło sterowe
Wymagane ukończone 18 lat
Łódź bez patentu

Dopuszczalne: 6/8 osób

Wyposażenie

Instalacja 230V
Gniazda ładowania tel. kom
Materac dziobowy do opalania
Wyposażony kambuz
Ubezpieczenie jachtu i silnika

Prysznic w kokpicie
Dwie Łazienki
Dwa WC elektryczne
Instalacja wody pitnej
Bojler z ciepłą wodą
Środki ratunkowe

Telewizor 
System audio
Nagłośnienie w kokpicie
Kuchenka gazowa
Kostkarka do lodu
Dwie lodówki po 30 l i 65 l

Płaskodenna konstrukcja, która umożliwia podpływanie do brzegów i dzikich plaż.
Komfortowe warunki mieszkalne – na tym jachcie poczujesz się jak w domu!
Wygodne biesiadowanie (funkcjonalna przestrzeń dzięki meblom ratanowym)
Największa funkcjonalność spośród dostępnych na Mazurach houseboat’ów.

Czarter Futura 36 - Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Do naszej łodzi możesz wynająć jeden z naszych skuterów wodnych w atrakcyjnej cenie tj. 3500 zł za cały tydzień rejsu. Bądź otrzymasz dodatkowy rabat na nasze inne atrakcje.

Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka i Boże Ciało.
 
Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.
Warianty
Poza sezonem
Sezon I
Sezon II
Łódź
950 zł
1 100 zł
1 250 zł
Sprzątanie
250 zł
250 zł
250 zł
One Way
300 zł
350 zł
400 zł
Sternik
200 zł
300 zł
400 zł
Wakeboard, narty wodne, koło, banan
50 zł
60 zł
60 zł
Dodatkowe kamizelki
50 zł
60 zł
60 zł
Pościel
50 zł
60 zł
60 zł

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego.

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT