+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Budowa jachtów na Mazurach w Giżycku

Wielu z nas fascynuje woda i podróżowanie po niej. Każdy choć raz w życiu odczuwał chęć przeżycia wyjątkowej przygody na łodzi czy jachcie. W naszych głowach daje to poczucie niesamowitej wolności i pomaga się zrelaksować. Jeśli wciąż chciałbyś zrealizować tę wizję, to doskonale trafiłeś. Nasza firma zajmuje się budową jachtów w Giżycku i chętnie stworzymy jeden także dla Ciebie.

Budowa jachtów – Mazury – dlaczego warto?

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Działamy od 1995 roku i zbudowaliśmy już wiele wyjątkowych łodzi, które pływają do dziś. Z nami spełnisz swoje marzenie o posiadaniu jachtu lub wysokiej klasy pojazdu wodnego, na którym będziesz mógł spokojnie spędzić wakacje czy gorący wieczór latem.

Do budowy naszych łodzi wykorzystujemy tylko sprawdzone metody i materiały najwyższej możliwej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów, co także jest gwarancją ich wysokiej klasy. Jeśli chcesz nabyć wyjątkową łódź, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i wymagań, to nie zastanawiaj się dłużej i złóż zamówienie u nas!

A co oprócz budowy?

Jeśli nie jesteś zainteresowany posiadaniem całej łodzi na własność, jednak od czasu do czasu chciałbyś sobie popływać, to możesz skorzystać z naszej usługi czarterowej. Dzięki temu masz możliwość spędzenia wyjątkowych chwil bez potrzeby kupowania łodzi czy czekania na jej powstanie. Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy chcą sobie zorganizować np. wakacje nad wodą.

Oprócz łodzi i jachtów w naszej ofercie znajdują się także inne pojazdy wodne, które pozostają do Twojej dyspozycji. Wśród nich znajdują się, chociażby lekkie i zwrotne skutery wodne, a także szybkie motorówki.

Postaw na firmę z doświadczeniem!

Dzięki naszej ofercie masz możliwość spełnienia swoich najskrytszych marzeń o spędzeniu wspaniałego czasu na łodzi. Zapewniamy, że z nami możesz liczyć na miłą atmosferę i wysokiej jakości obsługę.

Doskonale wiemy, jak duże znaczenie na wodzie ma bezpieczeństwo. Właśnie dlatego wszystkie nasze łodzie przechodzą przez bardzo szczegółowe kontrole, a wszystkie naprawy i serwisy są przeprowadzane na bieżąco i regularnie. Dzięki temu masz całkowitą pewność, że łódź, którą płyniesz, jest całkowicie sprawna i nie musisz się o nic martwić.

Jeśli jest zainteresowany naszą bogatą ofertą budowy jachtów w Giżycku lub chciałbyś wyczarterować sobie jeden z naszej floty na określony czas, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie pytań chętnie na nie odpowiemy i posłużymy radą co wybrać.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT