+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Wieczór kawalerski w Mikołajkach

Ostatnie chwile przed zawarciem związku małżeńskiego dla wielu są absolutnie wyjątkowe. Oznaczają one niejako symboliczny koniec dotychczasowego życia i rozpoczęcie jego całkowicie nowego rozdziału. Właśnie z tego powodu przyszli panowie młodzi decydują się na organizację jedynej takiej imprezy w swoim życiu – wieczoru kawalerskiego.

Istnieje wiele opcji na zorganizowanie tego unikalnego wydarzenia, jednak my mamy dla was coś wyjątkowego. Wieczór kawalerski w Mikołajkach na łodzi lub jachcie. Brzmi zachęcająco, prawda?

Wieczór kawalerski w Mikołajkach – łódź, jacht czy motorówka?

Przyjaciele pana młodego z całą pewnością chcą, aby ten wyjątkowy wieczór był dla niego niezapomniany. Właśnie dlatego warto zadbać, aby odbył się on w wyjątkowym miejscu. Impreza na jachcie znajdującym się na jeziorze w Mikołajkach to właśnie takie rozwiązanie – unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Takie przyjęcie z pewnością zapadnie wszystkim w pamięć i powstaną podczas niej wspaniałe wspomnienia. Oprócz jachtu można również zdecydować się na łódź, która posłuży nam w tym samym celu.

A co jeśli mamy już częściowo zaplanowaną imprezę i chcemy dodać do niej nieco adrenaliny? Wtedy doskonałym wyborem będzie wynajęcie motorówki lub najlepiej skuterów wodnych, które będą stanowiły dodatkową atrakcję. Takie rozwiązanie z całą pewnością zaskoczy i ucieszy przyszłego pana młodego.

Cała zabawa oczywiście będzie odpowiednio przygotowana. Przed oddaniem łodzi do użytku za każdym razem jest ona bardzo szczegółowo sprawdzana, dzięki czemu masz pewność, że wszystko działa. Ponadto regularnie serwisujemy naszą flotę, gdyż wiemy, jak duże znaczenie na wodzie ma bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy od lat pracują w swoim fachu. Nasza firma działa od 1995 roku i przez cały ten czas nieprzerwanie zdobywamy doświadczenie i wiedzę, a także rozszerzamy naszą ofertę. Poza organizacją wieczorów kawalerskich/panieńskich czarterujemy także łodzie, jachty, motorówki i skutery wodne na zamówienie klienta. Dzięki nam z łatwością spełnisz swoje marzenie o wakacjach lub przyjemnym, romantycznym weekendzie na łodzi.

Oprócz tego zajmujemy się także budową łodzi na zamówienie. Jeśli chciałbyś wejść w posiadanie swojego własnego pojazdu wodnego wysokiej klasy, to zgłoś się do nas – z chęcią zrealizujemy Twoją wizję. Jeśli jesteś zainteresowany naszą bogatą ofertą, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełne zadowolenie i świetną zabawę.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT