+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

WSPÓŁPRACA

Jak możemy razem zrobić dobry Biznes?

czarter-dla-hoteli-i-osrodkow

Polecaj nasze czartery

Jeżeli prowadzisz hotel lub ośrodek wypoczynkowy na terenie Giżycka bądź okolic, ta opcja współpracy jest idealna dla Ciebie. Od teraz Twoja oferta zostanie wzbogacona o pozytywne emocje z udziałem naszych łodzi i skuterów wodnych. Pozwól stać się nam Twoim partnerem biznesowym.

Organizuj z nami eventy

Prowadzisz agencje marketingową, eventową bądź zostałeś wybrany do zorganizowania imprezy firmowej? Nic prostszego. Zorganizuj swojej ekipie rejs po Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Ty organizujesz ludzi, my jachty i sterników. Stwórzmy razem niezapomniany wyjazd!

organizuj-z-nami-event-agencja-marketingowa

Zainwestuj i Zarabiaj na Jachcie !

Inwestujesz z myślą o czerpaniu zysków. Sam decydujesz, jaką kwotę chcesz zainwestować. Już dzięki 50 tys. złotych możesz stać się współwłaścicielem jachtu i zarabiać bez swojego zaangażowania. To na nas spoczywa cała odpowiedzialność za realizację celów inwestycji.

Nasza profesjonalna firma czarterowa zajmie się wszystkim, a Ty będziesz otrzymywać ustaloną wcześniej sumę. Inwestując w jacht, dołączasz do prestiżowego grona posiadaczy jednostek i odkrywasz świat nowych możliwości.

Czarter jachtu na sesje

Jesteś fotografem z Giżycka bądź okolic? Chcesz uatrakcyjnić swoją ofertę o sesje zdjęciowe na jachcie, szybkiej łodzi motorowej? Mazurskie jeziora i okolice to wspaniałe miejsce np. na ślubną sesję. To niezapomniana pamiątka dla pary młodej w postaci pięknych zdjęć, ale i wspomnień – wspólnie spędzonych chwil w pięknym otoczeniu. A może jesteś producentem i potrzebujesz jachtu/łodzi do teledysku, spotu reklamowego bądź innego materiału video? To oferta skierowana również do Ciebie!

sesje-na-jachcie-gizycko

45 680

przepłyniętych mil

1 654

zadowolonych klientów

26

jednostek w czarterze

3

modele w stoczni

© 2020 CJACHT