+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Wynajem motorówki w Mikołajkach

Ahoj przygodo! Zbierz towarzyszy lub wybierz się sam w podróż swojego życia.

Aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu to jedna z najkorzystniejszych form spędzania wolnego czasu. Dzięki temu nie tylko dotlenisz swój organizm, ale także będziesz miał możliwość podziwiania malowniczych krajobrazów. Lubisz dreszczyk emocji i odkrywanie tego, co nieznane? Wybierz się w rejs po mazurskich jeziorach! Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią łódź. Nieważne, czy wybierasz się na długi urlop, czy weekendowy wyjazd – wynajem motorówki w Mikołajkach to oferta właśnie dla Ciebie!

Wynajem motorówki Mikołajki – duży wybór

Dysponujemy imponującą flotą, która jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie pojazd, który spełni jego wymagania. Motorówki słyną ze swojej prędkości oraz konstrukcji, która umożliwia bezproblemowe manewrowanie i pokonywanie sporych dystansów w krótkim czasie. Nie wymagają właściwego przygotowania się do wyruszenia w trasę, gdyż nie posiadają żagli, które trzeba ustawić i na które trzeba zwracać szczególną uwagę podczas rejsu. Jeżeli zdecydujesz się na wynajem motorówki w Mikołajkach, to nawet niekorzystne warunki atmosferyczne nie przeszkodzą Ci w dobrej zabawie! Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

Chcesz wynająć motorówkę w Mikołajkach? Zgłoś się do nas!

Dysponujemy różnego rodzaju pojazdami wodnymi, w tym także łodziami motorowymi. Możesz wybrać model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Rejs po mazurskich jeziorach to niepowtarzalna okazja, by przeżyć niezapomniane chwile wśród rodziny bądź przyjaciół. Nasze motorówki wyposażone zostały w wygodne fotele i silniki o wysokiej mocy. Niektóre łodzie posiadają również sprzęt MP3, który sprawi, że rejs umilą Ci dźwięki ulubionej muzyki. Wiemy, że nasi klienci cenią sobie elastyczność, dlatego ofertę wynajmu motorówek w Mikołajkach zaprojektowaliśmy tak, by wyjść naprzeciw ich potrzebom. Dzięki temu łodzie można wynajmować zarówno na doby, jak i na godziny. Aby móc cieszyć się tą formą rozrywki, należy dysponować patentem sternika motorowodnego. Nie posiadasz go? Nic straconego! Z myślą o takich osobach stworzyliśmy usługę rejsów odbywających się z naszym sternikiem. Znajdziesz się wtedy pod profesjonalną opieką i będziesz całkowicie bezpieczny. Taka wycieczka może okazać się wspaniałą okazją ku temu, by zdobyć nieco przydatnej wiedzy i odkryć w sobie pasję do pływania. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

© 2020 CJACHT