+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Czarter jachtów na Mazurach - cennik

Ahoj przygodo! Zbierz towarzyszy lub wybierz się sam w podróż swojego życia.

Jako firma zlokalizowana w jednym z głównych portów w krainie Wielkich Jezior Mazurskich, dysponująca imponującą liczbą rozmaitych pojazdów wodnych, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Mazury to przede wszystkim miejsce odpoczynku, relaksu, zabawy i beztroski w otoczeniu jezior i lasów. Naszym zadaniem jest pomóc Ci odkryć najbardziej urokliwe zakątki tego regionu i przeżyć niezapomniane chwile. Spośród różnego rodzaju pojazdów wodnych znajdujących się w naszej ofercie, z pewnością warto zwrócić szczególną uwagę na czarter jachtów, które od wielu lat cieszą się dużą popularnością zarówno profesjonalnych żeglarzy, jak i amatorów. Jachty udostępniamy bowiem nie tylko doświadczonym wilkom morskim, ale wszystkim żądnym przygody – oczywiście w obecności naszego sternika, który zadba o najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Czarter jachtów na mazurach cennik

Oferujemy usługi premium, w tym także wiele dodatkowych rozrywek, takich jak: degustacja win lub whiskey, obsługa barmańska, kolacja przygotowana przez Szefa Kuchni, obsługa hostess i inne. Czym się kierować, wybierając jacht? Nasze wskazówki pomogą Ci wybrać najlepszy czarter jachtów (Mazury). Cennik jest uzależniony od modelu, długości i wielu innych aspektów lecz najpierw 
Przede wszystkim, musisz wziąć pod uwagę swoje oczekiwania. W zależności od tego, czy planujesz spokojny rejs z całą swoją rodziną czy może kameralne przyjęcie w gronie przyjaciół, możesz wybrać jacht z naszej oferty, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim preferencjom. Niektóre nasze łodzie są typowo turystyczne bądź sportowe. Doskonale nadają się zarówno do spokojnego rejsu, podczas którego będziesz się relaksować i podziwiać widoki, jak i nieco bardziej ekscytującej wycieczki, wzbogaconej o dźwięki ulubionej muzyki. Jeśli sam chcesz sterować jachtem, powinieneś wybrać ten o odpowiedniej zwrotności. Jachty różnią się między sobą budową, typem pokładu i ładownością. Łączy je jednak nowoczesność, przestronność i komfortowe wyposażenie.

Kolejną ważną kwestią za czarter jachtów na Mazurach jest cennik. Tak samo, jak łodzie różnią się między sobą wielkością, szybkością i wyposażeniem, tak różnią się także ich ceny. Dbamy o to, by były one jak najbardziej atrakcyjne dla naszych klientów. Dokładne ceny usług możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce „cennik”. Warto pamiętać, że podane wartości obowiązują za czarter jachtów poza sezonem i w przypadku minimum tygodniowego wynajmu. W sezonie I, który trwa wiosną i późnym latem oraz w sezonie II, który obejmuje najgorętsze okresy turystyczne, czarter jachtów na Mazurach cenowo może się różnić.

© 2020 CJACHT