+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Wieczór kawalerski w Giżycku

Zastanawiasz się, gdzie zaplanować świetną imprezę, prawdziwy męski wieczór? Tę noc na pewno zapamiętasz na długo. To czas, kiedy możesz się zabawić do samego rana. Zabierz swoich znajomych w wyjątkowe miejsce i przeżyj niezapomniany wieczór kawalerski. Z nami zorganizujesz jedną z najlepszych imprez w życiu. Przygotujemy prawdziwą ucztę na cześć pana młodego.
Giżycko jest największym i najbardziej różnorodnym miastem na Szlaku Wielkich Jezior. Z nami przepłyniesz największe mazurskie akweny – jachty, łodzie, motorówki, które możemy Ci zaoferować, są doskonale wyposażone i znajdują się w idealnym stanie technicznym. Zabierzemy Cię w rejs w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody. Przepływając przez środek miasta kanałem Giżyckim, będziesz mógł zobaczyć główne zabytki i atrakcje naszej miejscowości. To jedno z najciekawszych miast na Mazurach, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Reprezentacyjnymi i najbardziej turystycznymi punktami Giżycka są Zamek Krzyżacki oraz historyczny most obrotowy. To wszystko zobaczysz z pokładu naszego jachtu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego dokładnie Cię poinstruujemy i odpowiemy na każde pytanie. Przeprowadzimy szczegółowe szkolenie, po którym będziesz gotowy, by wyruszyć w rejs. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Nasi pracownicy dokładnie zaprezentują nasz jacht lub inną wybraną łódź oraz obsłużą Cię na najwyższym poziomie. To czas odpoczynku – chcemy, abyś czuł się jak najlepiej. Wystarczy że zabierzesz ze sobą krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i zaprosisz najlepszą imprezową ekipę.
Wieczór kawalerski w Giżycku oznacza piękne widoki na jezioro oraz niesamowity klimat, którego nie znajdziesz w innych częściach Mazur. Polecamy bardzo smaczne mazurskie ryby, dostępne w okolicznych restauracjach. Oferujemy pełen dostęp do różnych rodzajów alkoholi. Marzy Ci się impreza z lat 80., a może wolisz bawić się przy dźwiękach współczesnych hitów? Nie ma problemu, muzykę dobieramy na podstawie preferencji klienta.
To Twój wieczór – my zapewnimy Ci niezapomniane atrakcje w postaci zabaw. Jesteśmy otwarci również na Twoje potrzeby i sugestie. Dostosujemy czas i miejsce imprezy do Twoich możliwości, abyś czuł się u nas swobodnie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Przekaż nam ster!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz dane kontaktowe oraz cennik. Już dziś zadzwoń do nas lub napisz i ustal wszystkie szczegóły planowanej imprezy – zawsze możemy Ci doradzić i podpowiedzieć najciekawsze rozwiązania. Wspólnie wybierzemy najlepszy jacht, abyś mógł przeżyć niezwykłą przygodę!

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT