+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

MAXUS 33 – BIAŁY

Jacht żaglowy zdolny zakwaterować od 8 do 10 osób

Maxus 33 – biały to świetny jacht żaglowy. Z pewnością jego atutem jest zdolność do zakwaterowania od 8 do 10 osób. Nowoczesna linia kadłuba z szeroką rufą pozwalają na uzyskanie znakomitych osiągów w żegludze. Wyróżniają go dobre właściwości nautyczne i bogate wyposażenie tj. prysznic, ogrzewanie, lodówka, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, kuchenka gazowa itd.
Port wypłynięcia: Giżycko port Stranda

maxus

ZAŁOGA

8-10

WYMAGANIA

patent żeglarza jachtowego

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się MAXUS 33 – BIAŁY  w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego jachtu żaglowego

Parametry techniczne

Długość całkowita: 10,45 m
Długość kadłuba: 9,95 m
Szerokość: 3,20 m
Zanurzenie maksymalne: 170 cm
Zanurzenie minimalne: 45 cm
Wysokość kabiny: 1,95 m
Powierzchnia żagli: 48 m2
Wysokość masztu: 11,5 m

Silnik stacjonarny: przyczepny, w studzience 15KM

Sposób sterowania: głębinowy + koło
Typ miecza: obrotowy

Dopuszczalne: komfortowo 8 osób, maksymalnie 10 osób

Wyposażenie

Instalacja elektryczna
Instalacja 220v
Napełniona butla turystyczna z gazem
Pełne wyposażenie kambuza
Gaśnica, stolik kokpitowy
Gniazdko ładowania telefonu
Ubezpieczenie OC
Ubezpieczenie JachtCasco
Ubezpieczenie od kradzieży silnika

Prysznic
Instalacja wody pitnej
Zlewozmywak
Środki ratunkowe

Radio
CD
TV
Lodówka
Kuchenka gazowa

Pokład jachtu wyróżnia obszerny kokpit zapewniający przestrzeń nawet wieloosobowej załodze. Przestrzenne wnętrze, z dużą wysokością stania gwarantuje komfortowe warunki. Maxus 33 polecany jest osobom szukającym jachtu łączącego korzystne walory nautyczne z wygodą zakwaterowania.

Cennik

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.
 
Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka, Boże Ciało i wakacje.
 
Podane kwoty to ceny 1 dnia przy czarterze tygodniowym. Przy czarterach innych niż tygodniowe, cena ustalana jest indywidualnie.
Warianty
Poza sezonem
Sezon I
Sezon II
Łódź
420 zł
560 zł
600 zł
Sprzątanie
200 zł
200 zł
200 zł
One Way
300 zł
350 zł
400 zł
Sternik
200 zł
300 zł
300 zł
Wakeboard, narty wodne, koło, banan
50 zł
70 zł
70 zł
Dodatkowe kamizelki
60 zł
80 zł
80 zł
Pościel
60 zł
60 zł
60 zł

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego. Częstym miejscem odbioru bądź zdania jachtu są Mikołajki

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Łodzie bez patentu

Idealne dla wszystkich początkujących wilków morskich.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Skutery wodne

Prawdziwa zabawa na wodzie – dla dzieci małych i dużych.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT