+48 796 163 619

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

Sea-Doo Spark

Sea-Doo Spark jest skuterem dwuosobowym będącym do dyspozycji dla każdego miłośnika spędzania czasu wolnego na wodzie. Znakomity, prosty i przyjazdy w obsłudze. Uzyskuje bardzo dobre osiągi.

sea-doo-spark-1

ZAŁOGA

2

WYMAGANIA

18 LAT, PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

GALERIA ZDJĘĆ

Czyli jak prezentuje się Sea-Doo Spark w naturalnym środowisku?

SZCZEGÓŁY

Czyli co czeka Cię na pokładzie Twojego skutera wodnego

Parametry techniczne

Wymiary (długość x szerokość): 2790 x 1180 mm
Masa własna: 184 kg
Ładowność: 159 kg
Pojemność zbiornika paliwa: 30 l
Pojemność schowka: 1,6 l

Rotax 900 ACE, 899 cm³ czterosuwowy, rzędowy 3-cylindowy, 4 zawory na cylinder, elektroniczny wtrysk paliwa
Moc: 90 KM
Chłodzony cieczą w obiegu zamkniętym CLCS
Elektryczny rozrusznik
Elektroniczna przepustnica iTC

18 lat, patent sternika motorowodnego

Dopuszczalne: 1-2 osoby

Wyposażenie

Exoskel – konstrukcja Sea-Doo Spark to unikalny przestrzenny szkielet, który jest lekki i mocny oraz zapewnia unikalną stylistykę pojazdu. Oryginalne dla skuterów wodnych rozwiązanie to montaż podzespołów, kadłuba i pokładu do szkieletu za pomocą śrub: technologia Sea-Doo zapewnia szczelne połączenie.

Polytec – nowe, stworzone przez Sea-Doo tworzywo sztuczne użyte do budowy kadłuba. Łączy polipropylen z długimi włóknami szklanymi dla uzyskania niskiej masy i wysokiej wytrzymałości.

D-Sea-Bel – system rezonatorów i materiałów pochłaniających wibracje wpływa na to, że Sea-Doo to jedne z najcichszych skuterów wodnych na świecie.

Elektroniczny wyświetlacz wielofunkcyjny.
Sponsony stabilizujące.
Hak holowniczy.
Antypoślizgowe podnóżki.
Uchwyt ułatwiający wchodzenie na pojazd z wody.
Nakładka chłodząca rurę wydechową.

Cennik

Skuter wodny wynajmowany jest na dni i godziny.

Twój czas na Mazurach ma być odpoczynkiem. Dlatego możesz na nas liczyć w każdym aspekcie swojej przygody. Jeżeli masz ograniczony czas, zrobimy Ci zakupy. Jeśli chcesz na pokładzie naszego sternika lub chcesz płynąć tylko w jedną stronę – popłyniemy z Tobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz.
 
Możesz też skorzystać z usług Premium, takich jak np. przelot śmigłowcem z Warszawy na Mazury, degustacja win oraz whiskey, obsługa barmańska, kolacja na pokładzie przygotowana przez Szefa Kuchni, usługi hostess na indywidualne życzenie. Sprawdź też jakie imprezy na Mazurach organizuje nasza firma!
 
Sezon I obowiązuje wiosną i późnym latem, zaś Sezon II to najgorętsze okresy turystyczne, takie jak np. Majówka i Boże Ciało.

Cena za godzinę pływania zawiera już wszystkie dodatkowe opłaty, takie jak paliwo.

Warianty
Godzina pływania
Sezon I
Sezon II
Skuter wodny
550 zł
800 zł
900 zł
Sprzątanie
nd.
nd.
nd.
One Way
nd.
300 zł
400 zł
Sternik
nd.
300 zł
400 zł
Wakeboard, narty wodne, koło, banan
50 zł
60 zł
70 zł
Dodatkowe kamizelki
nd.
60 zł
60 zł
Pościel
nd.
nd.
nd.

*podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par. 1 kodeksu cywilnego

Jaki będzie koszt całkowity?

Zadzwoń lub napisz do nas i negocjuj swoją cenę!

Rezerwacje na jachty i łodzie motorowe, można składać drogą:
e-mailową: biuro@cjacht.pl
telefoniczną: +48 796 163 619
Możemy również spotkać się osobiście i podpisać umowę.  Preferowane miejsca spotkania : Giżycko, Trójmiasto, Warszawa.

Nie. Możesz wypożyczyć jachty motorowe o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h, tzw. łodzie bez patentu. W innych przypadkach potrzebny jest patent motorowodny, żeglarski, który możesz zrobić u nas – Przygoda z Wilkiem Morskim ukończona patentem. Możliwe jest też wynajęcie jachtu czy też motorówki wraz ze sternikiem posiadającym niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Jacht może prowadzić również znajomy lub członek rodziny z odpowiednimi uprawnieniami.

Do podpisania umowy potrzebny będzie dokument tożsamości oraz ważny patent żeglarski/motorowodny w przypadku czarteru jachtów wymagających takich uprawnień.

Kaucja oraz zaliczka w usługach czarterowych jest standardem. Wysokość kaucji zależna jest od klasy jachtu i jakości wyposażenia. Jest ona zwrotna, jeśli sprzęt wróci nieuszkodzony.
Natomiast zaliczka wynosi zazwyczaj ok.30% wartości czarteru. Jej wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji (zawarciem umowy) jachtu w danym terminie. Chroni firmy przed stratami w przypadku nagłej rezygnacji z usługi.

Osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, nie posiada zdolności wykonywania czynności prawnych, a więc nie może być stroną w umowie czarterowej. Wynajęcie przez nią jachtu jest niemożliwe. Jednakże osoba niepełnoletnia posiadająca patent może prowadzić jednostkę wynajętą przez osobę pełnoletnią.

Tak, ta usługa to „one way”. Jednak nie zawsze jest możliwa i nie dla każdego jachtu.  Jest to opcja dodatkowo płatna, ponieważ armator musi z powrotem przestawić jacht do portu macierzystego.

Jeżeli coś się stanie, należy jak najszybciej powiadomić firmę czarterową o zaistniałej sytuacji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi przez telefon. W żadnym wypadku nie korzystamy z usług przypadkowego serwisu oraz nie naprawiamy usterki samodzielnie.

Tak, jacht posiada aktualną polisę OC, NWW oraz Jachtocasco.

Godzina odbioru, jak i zwrotu jednostki, są ustalane wcześniej i znajdują się w treści umowy. W miarę naszych możliwości staramy się dostosować godzinę do potrzeb klientów. Należy mieć na uwadze to, że jacht musi zostać wysprzątany po poprzednim czarterze oraz przygotowany do kolejnego. Po każdym rejsie dokonujemy przeglądu jednostki oraz upewniamy się, że jest w dobrym stanie.

Poza opłatą za czarter jachtu trzeba wziąć pod uwagę koszty paliwa i postoju w portach. Każdy port przyjmuje inną stawkę za cumowanie, która na Mazurach waha się w granicach od 10 do 80 zł za dobę. Coraz częściej wliczone jest w to korzystanie z pryszniców oraz WC. Za sprzątanie jachtu pobierana jest dodatkowa opłata, jej wysokość znajdziecie w cenniku jachtu na każdej stronie.

Na jachcie jest pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe. Poduszki, śpiwory we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia pościeli – dodatkowo płatne. Chęć skorzystania z naszej pościeli prosimy zgłosić już przy rezerwacji.

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJĄ CIĘ RÓWNIEŻ

Sprawdź naszą dodatkową ofertę.

Jachty

Luksus i elegancja w najlepszym wydaniu w rozsądnej cenie.

Łodzie bez patentu

Idealne dla wszystkich początkujących wilków morskich.

Łodzie motorowe

Jeśli nie wiatr i żagle, a moc i prędkość są Twoim konikiem.

Imprezy​​

Skorzystaj z atrakcji przeznaczonych dla zorganizowanych grup.

ZACZNIJ NOWĄ PRZYGODĘ

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie własnego jachtu lub łodzi, pozwól nam je spełnić.

© 2020 CJACHT