+48 793 828 007

biuro@cjacht.pl

Port EkoMarina Giżycko

Port Stranda

jaka-lodz-na-mazury

Jaki jacht na Mazury?

Żeglarstwo to jedna z atrakcji, którą możemy wybrać jadąc na Mazury. Dla jednych jest to forma relaksu, inni żeglują dla sportu. Często też przyszli marynarze przygotowują się w taki sposób do rejsów na dużych statkach, uczą podstaw sterowania i oswajają z wodą. Postaramy się wam przybliżyć jakie łodzie, jachty posiadamy w swojej ofercie  i z czego dodatkowo możecie skorzystać planując podróż na nasze polskie jeziora.

Początkującym osobom bez patentu podczas pierwszego rejsu będzie o wiele trudniej kierować dużą jednostką. Ze względu na brak doświadczenia i bezpieczeństwo proponujemy wybrać coś mniejszego o słabszej mocy. W tej kategorii warto zwrócić uwagę na łodzie takie jak:

Futura 36 lub Nautika Soley

Futura 36
nautika-soley-3
Nautika soleyPierwsza z nich ma platformę z wygodnymi miejscami do siedzenia na zewnątrz oraz posiada przestronne kabiny. Druga zaś jest przystosowana dla osób starszych lub niepełnosprawnych i jest największą jednostką, którą można prowadzić bez uprawnień.

Co innego w przypadku posiadania patentu. Tutaj wybór jest bardzo duży w zależności od rodzaju ukończonych szkoleń. Możemy zabrać więcej osób oraz płynąć szybciej. Mamy dużo więcej możliwości do planowania sposobu podróży, a w dodatku wiedzę i umiejętności, które ułatwiają nam sterowanie większymi jednostkami.

Chaparral 260 to super propozycja, jeśli chodzi o mocne maszyny. Jest to nowoczesna łódź motorowa nadająca się do dalszych rejsów, bogato wyposażona i na pewno zadowoli niejednego konesera wypraw żeglugowych.
viva-606-cabin-1Ciekawą propozycja jest też malutka i zwinna Viva 606 Cabin, którą prowadzi się lekko i stabilnie.
Jeżeli jednak zdecydujecie się na pływanie z wiatrem to polecamy Twister 36, łódź z żaglem dla osób zdecydowanych na podróż o własnych silach. Wygodny jacht dla rodziny z dziećmi i jednocześnie największy na rynku czarterowym.

twister-36-15


Wybierając łódź musimy się liczyć z tym, że do wydatków związanych z czarterem łodzi czy też opłat za postój w portach dochodzą koszty paliwa potrzebnego do zatankowania zbiornika. Cena wynajmu jest rożna i zależy od stanu, modelu i wyposażenia oraz terminu w jakim chcemy skorzystać. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Każda z jednostek posiada podstawowe wyposażenie, różne w zależności od modelu. Oprócz tego możemy również wybrać dodatkowe akcesoria i usługi, które będą się znajdowały w łodzi, jak np.:

– pościel,
– sprzęt do uprawiania sportów wodnych,
– wynajem sternika,
– zaopatrzenie lodówki.

Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług Premium. Są to rożnego rodzaju dodatkowe, pozaprogramowe udogodnienia. Jednego wieczoru można skorzystać z usług szefa kuchni, który przygotuje dla nas kolację, kolejnego dnia obejrzeć pokaz barmański.

W ramach wynajmu na życzenie organizujemy rejsy urodzinowe czy też wieczory panieńskie/kawalerskie. W takim wypadku należy odpowiednio wcześnie skontaktować się z nami i omówić jaki jacht byłby odpowiedni. Wspólnie wybierzemy usługi najbardziej odpowiednie do danego wydarzenia i waszych upodobań.

Możemy również skorzystać z usługi one way, czyli wynająć w jednym porcie, a zwrócić w innym na drugim końcu jeziora.

Świeże powietrze, ruch, słońce i woda to najlepsza forma aktywności. Wystarczy spakować najpotrzebniejsze rzeczy i można ruszać na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Zapraszamy!

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Co jeszcze piszczy w trawie?

Inne artykuły na naszym blogu

Testowy wpis

Jachty Żaglowe Warianty Rok produkcji Poza sezonem Sezon I Sezon II Sprzątanie Kaucja Twister 36 2014 60 zł 770 zł 840 zł 250 zł 3000zł

sporty_wodne_na_mazurach

Sporty wodne na Mazurach

Mazury… czas tam płynie o wiele wolniej. Widoki są przepiękne, a ilość jezior i lasów jest ogromna. Duża część Polaków wybiera to miejsce na wyjazd

co-zabrac-na-jacht

Co zabrać na jacht?

Mamy lipiec, jesteśmy w samym środku okresu wakacyjno-urlopowego. Część z nas wybiera bierny wypoczynek – leżenie i opalanie się na plaży lub nad basenem w

mikolajki-co-warto-zobaczyc

Mikołajki – co warto zobaczyć?

Mikołajki to znane i bardzo lubiane miasto mazurskie. Kiedyś było to jedno z częściej odwiedzanych miejsc w Polsce podczas urlopów. Leży na złączeniu dwóch jezior:

jaka-lodz-na-mazury

Jaki jacht na Mazury?

Żeglarstwo to jedna z atrakcji, którą możemy wybrać jadąc na Mazury. Dla jednych jest to forma relaksu, inni żeglują dla sportu. Często też przyszli marynarze